Hudba a divadlo v ulicích

Vydáno: 11.5.2015

V Jablonci začal II. ročník festivalu hudby a divadla Město plné tónů. Zahajoval jsem ho hned dvakrát – nejprve na pódiu před radnicí se SPS Janáček, po té slavnostním představením opery Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta v městském divadle.

 

Jak nakládat s právními vztahy

Vydáno: 9.4.2015

Kromě přednášek v rámci Akademie seniorů, jsem připravil přednášku na podobné téma, tedy z oblasti majetkoprávních vztahů, také pro širokou seniorskou veřejnost. Domnívám se, že jde v současné době o velmi důležité informace.

 

Prezident Zeman navštívil mincovnu a nemocnici

Vydáno: 24.3.2015

Prezident Miloš Zeman přijel na třídenní návštěvu Libereckého kraje. Pondělní odpoledne bylo v jeho programu vyhrazené Jablonci nad Nisou, kde navštívil Českou mincovnu, a. s., a Nemocnici Jablonec, p. o.

 

Zatmění Slunce součástí veletrhu cestovního ruchu

Vydáno: 19.3.2015

Dnes se v 10 hodin obrazně otevřela brána už 15. ročníku veletrhu Euroregion Tour 2015. Vystavovatelů bylo více než šedesát a mezi nimi byli také zástupci z partnerských měst Jablonce nad Nisou - Bautzen, Zwickau, Kaufbeuren a okresu Jelení Hora. Motto veletrhu bylo: Liberecký kraj jako na dlani. Cílem pak podpora aktivní turistiky v našem regionu a nově proznačené turistické stezky po hřebenech hor Libereckého kraje – Hřebenovky.

 

Žluté tulipány pro seniorky

Vydáno: 8.3.2015

V Domově důchodců v Jabloneckých Pasekách jsem se setkal s Lenkou Kadlecovou, která má na starosti také sociální oblast jako já, ale v krajském měřítku. Rozdávali jsme žluté tulipány a společně s klienty domova poslouchali vystoupení dětí z jablonecké ZUŠ, které přišly s několika písněmi.

 

Popřát k svátku žen je to nejmenší

Vydáno: 7.3.2015

Znovu jsem se vydal na návštěvy seniorů, respektive seniorek. S kyticemi tulipánů jsem jim totiž šel popřát hodně štěstí a zdraví k Mezinárodnímu dni žen.

 

Osmý primátorský svařák

Vydáno: 17.12.2014

Vánoční trhy jsou úžasné ne kvůli nabídce zboží ve stáncích, ale protože jsou před Vánocemi, nejkrásnějšími svátky roku. Pravda je, že Vánoce jsou krásné hlavně kvůli zářícím dětským očím. Kvůli jejich těšení se na dárky, na svítící stromek. A my dospělí také tak nějak zjihneme, najdeme si čas na návštěvy, všímáme si víc svého okolí, prostě trochu zpomalíme, méně pracujeme a více si povídáme.

 

Jablonec přispěl k rekordu dvěma tisíci

Vydáno: 12.12.2014

I v Jablonci jsme se připojili k již k 7. ročníku Balónkové pošty pro Ježíška a vypustili jsme k nebi téměř dva tisíce balónků včetně toho mého.

 

Setkávání se seniory

Vydáno: 10.12.2014

Klub seniorů v ulici Boženy Němcové jsem navštívil ve středu 10. prosince odpoledne. O týden dříve jsem byl v Domově důchodců v Jabloneckých Pasekách, ještě se chystám za seniory do Kokonína a Novoveské ulice.

 

Vzdělání je důležité v každém věku

Vydáno: 1.1.1970

Dnes jsem zahájil 1. semestr 3. ročníku Akademie seniorů, kterou připravuje Centrum sociálních služeb v Jablonci nad Nisou. Hned po slavnostním zahájení jsem se změnil v prvního lektora a přednášel jsem na téma majetkoprávních vztahů.

 

Strana výpisu

... ...