Žluté tulipány pro seniorky

Vydáno: 8.3.2015

V Domově důchodců v Jabloneckých Pasekách jsem se setkal s Lenkou Kadlecovou, která má na starosti také sociální oblast jako já, ale v krajském měřítku. Rozdávali jsme žluté tulipány a společně s klienty domova poslouchali vystoupení dětí z jablonecké ZUŠ, které přišly s několika písněmi.

 

Popřát k svátku žen je to nejmenší

Vydáno: 7.3.2015

Znovu jsem se vydal na návštěvy seniorů, respektive seniorek. S kyticemi tulipánů jsem jim totiž šel popřát hodně štěstí a zdraví k Mezinárodnímu dni žen.

 

Osmý primátorský svařák

Vydáno: 17.12.2014

Vánoční trhy jsou úžasné ne kvůli nabídce zboží ve stáncích, ale protože jsou před Vánocemi, nejkrásnějšími svátky roku. Pravda je, že Vánoce jsou krásné hlavně kvůli zářícím dětským očím. Kvůli jejich těšení se na dárky, na svítící stromek. A my dospělí také tak nějak zjihneme, najdeme si čas na návštěvy, všímáme si víc svého okolí, prostě trochu zpomalíme, méně pracujeme a více si povídáme.

 

Jablonec přispěl k rekordu dvěma tisíci

Vydáno: 12.12.2014

I v Jablonci jsme se připojili k již k 7. ročníku Balónkové pošty pro Ježíška a vypustili jsme k nebi téměř dva tisíce balónků včetně toho mého.

 

Setkávání se seniory

Vydáno: 10.12.2014

Klub seniorů v ulici Boženy Němcové jsem navštívil ve středu 10. prosince odpoledne. O týden dříve jsem byl v Domově důchodců v Jabloneckých Pasekách, ještě se chystám za seniory do Kokonína a Novoveské ulice.

 

Vzdělání je důležité v každém věku

Vydáno: 1.1.1970

Dnes jsem zahájil 1. semestr 3. ročníku Akademie seniorů, kterou připravuje Centrum sociálních služeb v Jablonci nad Nisou. Hned po slavnostním zahájení jsem se změnil v prvního lektora a přednášel jsem na téma majetkoprávních vztahů.

 

Strana výpisu

... ...