Výtěžek sbírky Krajského úřadu putoval tentokrát do Nábytkové banky Liberec
Vydáno: 12.4.2019
Nejen starší, ale ještě plně funkční oblečení, ale také hračky, boty, dívčí brusle, sklenice, hrnky a další potřeby pro domácnost vynesl sociálně slabým další ročník sbírky, nazvané Dejte věcem druhou šanci. Sbírka se uskutečnila na Krajském úřadě Libereckého kraje v pátek 12. dubna. Sbírku vyhlašuje už od roku 2015 dvakrát ročně sociální odbor krajského úřadu jen pro zaměstnance. Jejím patronem je náměstek hejtmana pro sociální oblast Pavel Svoboda.



-nahled1.jpg)


-nahled1.jpg)


